אודות

אבי חיימוב יועץ מס

אבי חיימוב, מנהל המותג סיטי טקס

שמי אבי חיימוב בן 39 גר ברמת גן, נשוי + 1.יועץ מס במשרד רואה חשבון כ – 13 שנים.

הגשת החזר מס יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור כל שכיר, במיוחד למי שאין לו את הידע או הניסיון לעשות זאת בעצמו. הבירוקרטיה הכרוכה בהגשת החזרי מס עלולה להיות מכריעה, שכירים רבים מוצאים את עצמם מוצפים ולא מסוגלים למלא את הטפסים הדרושים.

רואי חשבון מומחים בתחום זה ויכולים להעניק סיוע רב ערך לשכירים שאינם יודעים למלא את הטפסים או שאינם רוצים לבזבז זמן בכך. הם יכולים לעזור להבטיח את מילוי החזרי המס בצורה נכונה ובזמן, ולחסוך לשכירים זמן, כסף ולחץ.

אני מאמין שמגיע לכל אחד הן כשכיר, עצמאי ובעל עסק מגיע לממש את הזכיות שלו ללא שום מכשול או חסם של בירוקרטיה.

כדי לעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע  בתחום המיסים שיעזרו לכם מול רשויות המס הקמתי את המותג סיטי-טקס. בו תמצאו את אנשי המקצוע  הטובים ביותר בעולם המסיים.

ה”אני מאמין” של אנשי המקצוע הנותנים שירות באמצעות המותג סיטי-טקס” הוא לכלול איזון בין מומחיות טכנית לבין כישורים בין-אישיים, וחתירה לדיוק, יושרה ומקצועיות בכל היבטי עבודתנו.

  •  דיוק: רואי חשבון שואפים להבטיח שהמידע הפיננסי יהיה מדויק, מלא ואמין.
  • יושרה: רואי חשבון שואפים לפעול ביושר ובאתיקה, לשמור על אמון לקוחותיהם, עמיתיהם והציבור.
  •  מקצועיות: רואי חשבון שואפים לעמוד בסטנדרטים גבוהים של מקצועיות בהתנהלותם ובעבודתם, ומייצגים את לקוחותיהם או מעסיקיהם בצורה חיובית.
  •  למידה מתמדת: רואי חשבון שואפים להישאר מעודכנים ברגולציות ובמגמות המשתנות בתחום החשבונאות, ולפתח באופן מתמיד את כישוריהם והידע המקצועי.
  • אוריינטציה שרירותית: רואי חשבון שואפים לספק שירות איכותי ללקוחותיהם, לענות על צרכיהם ולעזור להם להשיג את יעדיהם הפיננסיים.